НОВО НА САЈТУ

Питајте администраторе, пробајте опције...
Корисников грб
kajzersoze
Поруке: 3
Придружен: 30 Јул 2015, 09:21

Re: НОВО НА САЈТУ

Порукаод kajzersoze » 25 Окт 2015, 11:23

Postoji li mogucnost da se omoguci tapatalk za forum, mnogo bi olaksalo nama koji smo prinudjeni da ulazimo preko telefona, verovatno nisam jedini.

Корисников грб
clansman
Поруке: 406
Придружен: 02 Јун 2015, 11:05
Место: Highlands

Порукаод clansman » 25 Окт 2015, 12:03

kajzersoze пише:Postoji li mogucnost da se omoguci tapatalk za forum, mnogo bi olaksalo nama koji smo prinudjeni da ulazimo preko telefona, verovatno nisam jedini.

Upravo sam prvi put čuo za ovo. :) Guglao sam i otprilike znam o čemu se radi.
Videću u narednom periodu šta može da se uradi po tom pitanju.
Hvala.

Корисников грб
kajzersoze
Поруке: 3
Придружен: 30 Јул 2015, 09:21

Порукаод kajzersoze » 25 Окт 2015, 13:18

odlicno :)

Корисников грб
Orfanelin
Поруке: 286
Придружен: 03 Јун 2015, 20:05

Порукаод Orfanelin » 25 Окт 2015, 21:26

Forum je prilagodjen za mobilni telefon, moze taptalk da ubrza pretrazivanje al nema ovde 100 tema, eventualno 2-3 aktuelne. :D
Breathe the pressure :twisted:

Корисников грб
Mr. Wolfe
Site Admin
Поруке: 64
Придружен: 01 Јун 2015, 22:58
Место: Dovarje

Порукаод Mr. Wolfe » 07 Нов 2015, 14:52

Strašan banner Clancy!
I solve problems.

Корисников грб
jean ragnotti
Поруке: 6
Придружен: 03 Јун 2015, 20:20

Порукаод jean ragnotti » 07 Нов 2015, 21:02

Odlican !!!

Корисников грб
clansman

Порукаод clansman » 07 Нов 2015, 21:45

Mr. Wolfe пише:Strašan banner Clancy!

jean ragnotti пише:Odlican !!!

Hvala, drago mi je da vam se svideo.

Корисников грб
clansman

Порукаод clansman » 15 Мар 2016, 14:57

Nije bilo previše promena u prelaznom roku, ipak stranica "prvi tim" je ažurirana, a jesenji sastav arhiviran u linku pri dnu.

http://www.fksloboda.org/tim.php

Корисников грб
Prvopozivac
Поруке: 74
Придружен: 16 Јул 2015, 17:33

Порукаод Prvopozivac » 16 Апр 2016, 10:55

Admnistracijo mozete li da napravite anketu vezanu za strane napada? Pitanje bi moglo da glasi: Da li smatrate da Sloboda treba da drugo poluvreme napada ka juznoj tribini ?

I istocna i zapadna tribina gravitiraju ka juznoj pa bi se u drugom poluvremenu, kada se lomi 90% utakmica, mogao izvrsiti snazniji pritisak pred protivnickim golom.

east boys
Поруке: 188
Придружен: 17 Авг 2015, 15:42

Порукаод east boys » 21 Апр 2016, 18:10

Prvopozivac пише:Admnistracijo mozete li da napravite anketu vezanu za strane napada? Pitanje bi moglo da glasi: Da li smatrate da Sloboda treba da drugo poluvreme napada ka juznoj tribini ?

I istocna i zapadna tribina gravitiraju ka juznoj pa bi se u drugom poluvremenu, kada se lomi 90% utakmica, mogao izvrsiti snazniji pritisak pred protivnickim golom.

Administracijo,ово је озбиљан сајт и форум.У нашем граду најпосећенији.Имам конкретан предлог и питање.
Каква је могућност да нпр ја,или било ко,отворим нову тему,на којој би свако у неком разумном року(нпр 7дана)имао могућност да пита шта жели руководство клуба?А,онда да исто одговори на та питања.Питања би била без цензуре,по систему ко шта хоће то и пита,али у складу са цивилизацијским нормама.Питања би им била достављена,и сигуран сам ,да би на њих одговорили,онда те одговоре могу да виде сви.Да решимо једном за свагда неке ствари.По мени прост а добар начин.Или да неко одради интервју са Јосипом нпр није то никакав проблем.Овако ,стално неке полуприче,рекла-казала,и сл.Ипак је овоавангарда ужичког веб простора,сајт који мора ићи корак напред.

Повратак на “О Сајту”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост