НОВО НА САЈТУ

Питајте администраторе, пробајте опције...
Корисников грб
clansman
Поруке: 407
Придружен: 02 Јун 2015, 11:05
Место: Highlands

Re: НОВО НА САЈТУ

Порукаод clansman » 22 Апр 2016, 17:15

east boys пише:[.

East, imaš PP.

sajgon
Поруке: 165
Придружен: 26 Јул 2015, 14:16

Порукаод sajgon » 22 Апр 2016, 22:07

east boys пише:
Prvopozivac пише:Admnistracijo mozete li da napravite anketu vezanu za strane napada? Pitanje bi moglo da glasi: Da li smatrate da Sloboda treba da drugo poluvreme napada ka juznoj tribini ?

I istocna i zapadna tribina gravitiraju ka juznoj pa bi se u drugom poluvremenu, kada se lomi 90% utakmica, mogao izvrsiti snazniji pritisak pred protivnickim golom.

Administracijo,ово је озбиљан сајт и форум.У нашем граду најпосећенији.Имам конкретан предлог и питање.
Каква је могућност да нпр ја,или било ко,отворим нову тему,на којој би свако у неком разумном року(нпр 7дана)имао могућност да пита шта жели руководство клуба?А,онда да исто одговори на та питања.Питања би била без цензуре,по систему ко шта хоће то и пита,али у складу са цивилизацијским нормама.Питања би им била достављена,и сигуран сам ,да би на њих одговорили,онда те одговоре могу да виде сви.Да решимо једном за свагда неке ствари.По мени прост а добар начин.Или да неко одради интервју са Јосипом нпр није то никакав проблем.Овако ,стално неке полуприче,рекла-казала,и сл.Ипак је овоавангарда ужичког веб простора,сајт који мора ићи корак напред.

odlican predlog....ne znam to u vezi teme ,ali moze svako da postavi nekoliko pitanja i da se onda jednom mesecno odradi to ..ili na 15 dana peresednik kluba a na 15 dana sef strucnog staba .znaci da bi odogvarali na pitanja jednom mesecno..

Корисников грб
clansman

Порукаод clansman » 07 Мај 2016, 00:40

Danas sam nažalost uplatio hosting za sajt. Živeće još jednu godinu.

east boys
Поруке: 204
Придружен: 17 Авг 2015, 15:42

Порукаод east boys » 07 Мај 2016, 19:27

clansman пише:Danas sam nažalost uplatio hosting za sajt. Živeće još jednu godinu.

Што на жалост??Овај сајт а посебно форум,ем је најпосећенији,ем је извор многих информација око Слободе.И тако већ 12-13 година.Можда му је потребна нека промена,неки што кажу клинци више фенси изглед,неки мултимедијални садржаји,али у перспективи он може,и треба да буде,најпосећенији сајт и форум Западне Србије у домену спорта,а можда и шире..
У ери интернета,12-13 година је вечност,и по мени влада демократија је на форуму.Е сад ,што је неко очекивао да то све буде без свађа,препирки,препуцавања и сл,мислим да је грдно погрешио.Пратио сам форум навијача Јунајтеда,па ту су људи клели једни другима децу,а тад су били прваци Европе.Ово је све смешно овде,по мени већина расправа је на неком пристојном нивоу.
Шта год буде са Слободом,у којој год лиги играла,наша прича без овог форума не би била иста.Бар,ја тако мислим,присутан сам на овом форуму 12 година.

Корисников грб
MiroslavM
Поруке: 235
Придружен: 03 Јун 2015, 11:03

Порукаод MiroslavM » 04 Авг 2016, 22:53

Zašto na sajtu vec 2 meseca nema neke nove vesti, npr moglo se pisati o sezonskim ulaznicama posto ima ljudi koji nisu obavesteni! Ili barem neki izvestaj o pripremnoj utakmici? Mislim da bojkot (koji ocigledno postoji prema aktuelnoj upravi) ne bi trebalo da se odražava i na uređivanje sajta i na izvestavanje o aktuelnoj situaciji na i oko kluba. Trebali bi u svakoj situaciji da radimo na promociji i u interesu Slobode bez obzira ko istom rukovodio!
Sve sto želim to je pobeda!

Корисников грб
Vox populi
Поруке: 241
Придружен: 03 Јун 2015, 20:21

Порукаод Vox populi » 04 Авг 2016, 23:15

Похвале Кленсу за освежење заглавља форума навођењем сезоне 2016/17 кроз слике фудбалера, баш лепо и креативно, свиђа ми се баш.

Корисников грб
MiroslavM
Поруке: 235
Придружен: 03 Јун 2015, 11:03

Порукаод MiroslavM » 04 Авг 2016, 23:20

Sviđa se i meni to. Sve pohvale klinsmanu
Sve sto želim to je pobeda!

Корисников грб
clansman

Порукаод clansman » 04 Авг 2016, 23:55

Ljudi nema govora o bojkotu.

Svestan sam da je imalo dosta materijala za vesti, ali jednostavno nisam našao vremena da ih napišem. Nisam posebno vešt, pa mi oduzimaju stvarno puno vremena, a nedovoljno dobro sam uspeo i da se informišem (jbg za vest ipak treba visok nivo praćenja). Hvala na pohvalama za baner foruma, ali i on je ostao nekako nedovršen.

Razmišljam o sajtu i svakodnevno me opterećuje pitanje kako ga ažurirati za novu sezonu (tabele, rasporedi i ostalo) i napisati vest koja će obuhvatiti opstanak, transfere, pripreme i početak nove sezone... Očekujem da će sve biti sređeno narednog četvrtka, petka, NADAM SE.
Ne tražim da neko razume koliko je breme vođenje ovog sajta, izdvajanje vremena posle obaveza od kojih ti zavisi egzistencija (a takve kod nas traju i duže od osam sati), ali i onih drugih. Ne tražim ni da se shvati i to koliko se vremena i živaca troši. Na kraju, pa nisam ni ja shvatao kada nisam bio u ovim vodama. Tražim samo da shvatite da ne možete da shvatite. :)

U svakom slučaju hvala svima koji dobronamerno brinu o sajtu, HVALA NA PRIMEDBAMA, PREDLOZIMA, PRAĆENjU!! Hvala Jelisi na pomoći oko uređivanja.
Pozivam sve da se uključe u diskusije na stranicama NAŠEG foruma.

... Ljubav jedina!

Корисников грб
Prvopozivac
Поруке: 89
Придружен: 16 Јул 2015, 17:33

Порукаод Prvopozivac » 07 Авг 2016, 12:15

Mozda pre pocetka sezone otvoriti diskusiju o pravcu napadanja nase ekipe u drugom poluvremenu :) . Ako nema neke ljute tradicije ili vecine koja misli da je bolje kako je bilo do sad, uputiti dopis upravi i igracima pa da pocnemo sezonu kako treba.

east boys
Поруке: 204
Придружен: 17 Авг 2015, 15:42

Порукаод east boys » 16 Авг 2016, 15:21

svaka cast za zaglavlja :!:

Повратак на “О Сајту”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост