Ljubav jedina...
... napred Sloboda!
Prva liga Srbije >>
Omladinska liga FSRZS >>
Kadetska liga FSRZS >>
Pionirska liga FSRZS >>
Košarka, Druga liga Srbije >>
Himne FK Sloboda >>
Smiler & FF - Freedom >>
Slobodine novine br. 1 >>
Slobodine novine br. 2 >>
Slobodine novine br. 3 >>
Slobodine novine br. 4 >>
 
 
Srpska liga zapad 2003/04
1
16.08.
Takovo-Sloboda
2:0
2
23.08.
Sloboda-Spartak
3:0
Ristović, F. Arsenijević, Filipović
3
30.08.
Sevojno-Sloboda
0:1
N. Arsenijević
4
6.09.
Sloboda-Radnički KG
2:0
Božić, N. Arsenijević
5
10.09.
Inon-Sloboda
4:3
Božić, Jovanović, Stanković
6
13.09.
Sloboda-Budućnost
1:0
Božić
7
21.09.
Jošanica-Sloboda
3:1
Milovanović
8
27.09.
Sloboda-Železničar
2:0
N. Arsenijević, Živković
9
5.10.
Jedinstvo-Sloboda
0:0
10
6.10.
Sloboda-Radnički Stobex
1:0
11
9.10.
Zvižd-Sloboda
1:3
Čančarević, N. Arsenijević, F. Arsenije
12
19.10.
FAP-Sloboda
2:0
13
25.10.
Sloboda-Šumadija
0:0
14
1.11.
Sloga-Sloboda
0:2
Čančarević, Sinđić
15
5.11.
Sloboda-Mladost
1:0
Lj. Tomić
16
9.11.
Selevac-Sloboda
1:0
17
15.11.
Sloboda-Remont
3:0
N. Arsenijević 2, Čančarević
18
13.03.
Sloboda-Takovo
1:1
N. Arsenijević
19
20.03.
Spartak-Sloboda
0:4
Svojić, N. Arsenijević 2, Sinđić
20
3.04.
Sloboda-Sevojno
1:2
Čančarević
21
10.04.
Radnički KG-Sloboda
0:0
22
14.04.
Sloboda-Inon
0:0
23.
17.04.
Budućnost-Sloboda
2:3
Čančarević, Svojić, N. Arsenijević
24.
24.04.
Sloboda-Jošanica
2:0
autogol, Čančarević
25.
2.05.
Železničar-Sloboda
2:0
26.
8.05.
Sloboda-Jedinstvo
2:1
N. Arsenijević 2
27.
12.05.
Radnički Stobex-Sloboda
2:0
28.
15.05.
Sloboda-Zvižd
2:0
Svojić, D. Petrović
29.
22.05.
Sloboda-FAP
2:0
N. Arsenijević, N. Tomić
30.
29.05.
Šumadija-Sloboda
2:2
Sinđić, I. Petrović
31
5.06.
Sloboda-Sloga
4:0
N. Arsenijević, Ristović 2, Svojić
32
9.06.
Mladost-Sloboda
3:1
Svojić
33
12.06.
Sloboda-Selevac
5:1
N. Arsenijević 5
34
19.06.
Remont-Sloboda
2:1
Jovanović

 

Konačna tabela:

1
Mladost
34
24
5
5
91
31
60
77
2
Sevojno
34
21
3
10
66
42
24
66
3
Sloboda
34
18
6
10
53
31
22
60
4
Radnički KG
34
15
11
8
65
30
35
58
5
Železničar
34
18
4
12
64
49
15
58
6
Zvižd
34
16
8
10
46
34
12
56
7
Radnički Stobex
34
16
6
12
49
45
4
54
8
Inon
34
15
9
10
47
48
-1
54
9
Jedinstvo
34
16
6
12
53
42
11
54
10
Takovo
34
15
8
11
42
37
5
53
11
Budućnost
34
15
5
14
65
55
10
48
12
Remont
34
13
5
16
52
45
7
44
13
Jošanica
34
12
4
18
29
51
-22
40
14
Selevac
34
11
5
17
42
56
-14
39
15
FAP
34
8
6
20
32
51
-19
30
16
Sloga
34
8
4
22
26
59
-33
28
17
Šumadija
34
6
8
20
36
78
-42
26
18
Spartak
34
4
6
24
22
92
-70
20

 

Sastav: Petrović D (1), Ivanović, Božić (3), Ristović (3), Čingelić, Blagojević P, Stanković (1), Mijailović (1), Jovanović (2), Čančarević (6), Arsenijević N. (19), Svojić (5), Karaičić, Sinđić (3), Tomić N (1), Milošević, Tomić Lj (1), Tomić M, Petrović I (1), Dimitrijević, Živković (1), Vasilić, Šuljagić, Slović

Trener: Čančarević M.

 

Prethodne sezone: 2015/16, 2014/15, 2013/14, 2012/13, 2011/12, 2010/2011, 2009/10, 2008/09, 2007/08, 2006/07, 2005/06, 2004/05, 2003/04, 1998/99, 1997/98, 1996/97, 1995/96, 1994/95, 1993/94, 1992/93, 1991/92, 1990/91, 1989/90, 1988/89, 1972/73, 1971/72, 1970/71