Užice, 22. april KR
Čelarevo, subota, 16:30
Prva liga Srbije >>
Omladinska liga FSRZS >>
Kadetska liga FSRZS >>
Pionirska liga FSRZS >>
Košarka, Druga liga Srbije >>
Himne FK Sloboda >>
Smiler & FF - Freedom >>
Slobodine novine br. 1 >>
Slobodine novine br. 2 >>
Slobodine novine br. 3 >>
Slobodine novine br. 4 >>
 
 
Srpska liga zapad 2009/10
1 16.08. Mačva-Sloboda 0:0  
2 22.08. Sloboda-Metalac KV 2:1 Janjić, Brajković (11m)
3 29.08. Vujić voda-Sloboda 1:1 Brajković
4 5.09. Sloboda-FAP 3:0 Nešić, Ostojić, Petrović
5 12.09. Rudar K-Sloboda 2:1 Brajković
6 19.09. Sloboda-Železničar 2:0 Živković, Ostojić
7. 27.09. Šumadija AR -Sloboda 1:2 Petrović, Marjanović
8. 3.10. Sloboda-Šumadija R. 1923 2:0 Petrović, Aritonović
9 11.10. Radnički Stobex -Sloboda 0:1 Nešić
10 17.10. Sloga Požega-Sloboda 1:4 Nešić 2, Stojić, Živković
11 24.10. Sloboda-Budućnost Valjevo 2:0 Nešić 2
12 31.10. Jedinstvo Ub-Sloboda 0:1 Petrović
13 7.11. Sloboda-Sloboda Čačak 1:1 Petrović (11m)
14 14.11. Sloga PM-Sloboda 1:2 Belopavlović, Nešić (11m)
15 21.11. Sloboda-Morava VP 3:0 Petrović, Nešić 2
16 20.03. Sloboda-Mačva 0:2  
17 27.03. Metalac KV-Sloboda 1:0  
18 03.04. Sloboda-Vujić voda 1:0 Marjanović
19 10.04. FAP-Sloboda 1:0  
20 14.04. Sloboda-Rudar K 2:0 Petrović 2
21 18.04. Železničar-Sloboda 2:1 Janković
22 24.04. Sloboda-Šumadija AR 3:0 Đokić, Petrović, Janković
23 28.04. Šumadija R 1923-Sloboda 1:0  
24 01.05. Sloboda-Radnički Stobex 0:0  
25 08.05. Sloboda-Sloga Požega 4:2 Petrović, Janković, Obradović, Nešić
26 12.05. Budućnost-Sloboda 3:1 Petrović (11m)
27 15.05. Sloboda-Jedinstvo 1:2 Đokić
28 23.05. Sloboda Čačak-Sloboda 2:1 Đokić
29 30.05. Sloboda-Sloga PM 0:1  
30 06.06. Morava VP-Sloboda 1:2 Đokić 2

 

Tabela:

1
Šum. Radnički 1923
30
21 6 3 56 19 37 69
2
Mačva
30
20 7 3 50 9 41 67
3
Sloboda
30
16 4 10 43 26 17 52
4
Sloga Petrovac n/M
30
12 7 11 50 42 8 43
5
Rudar Kostolac
30
12 7 11 29 29 0 43
6
Vujić voda
30
13 4 13 35 40 -5 43
7
Železničar
30
11 8 11 30 27 3 41
8
Sloboda Čačak
30
10 10 10 33 40 -7 40
9
Sloga Požaga
30
12 3 15 34 42 -8 39
10
Jedinstvo
30
11 6 13 25 35 -10 39
11
Šumadija AR
30
11 5 14 36 33 3 38
12
FAP
30
9 10 11 23 31 -8 37
13
Radnički Stobex
30
11 4 15 28 43 -15 37
14
Budućnost Valjevo
30
11 3 16 31 44 -13 36
15
Metalac Kraljevo
30
7 7 16 19 35 -16 28
16
Morava VP
30
6 3 21 25 52 -27 21
         

Sastav: Marinković, Arsenijević, Luković, Ostojić, Milekić (jesen), Balićevac (jesen), Markićević (jesen), Aritonović, Petrović, Barjaktarević, Belopavlović (jesen), Stojić, Redžić (jesen), G. Vasić, Marić, Janjić (jesen), Topalović, Volić, Marjanović, Živković (jesen), Božović (jesen), Nešić, Brajković (jesen), Rudan (proleće), Memović (proleće), Obradović (proleće), Timić (proleće), Janković (proleće), Đokić (proleće)

Trener: Z. Njeguš

 

Prethodne sezone: 2015/16, 2014/15, 2013/14, 2012/13, 2011/12, 2010/2011, 2009/10, 2008/09, 2007/08, 2006/07, 2005/06, 2004/05, 2003/04, 1998/99, 1997/98, 1996/97, 1995/96, 1994/95, 1993/94, 1992/93, 1991/92, 1990/91, 1989/90, 1988/89, 1972/73, 1971/72, 1970/71