Užice, 22. april KR
Čelarevo, subota, 16:30
Prva liga Srbije >>
Omladinska liga FSRZS >>
Kadetska liga FSRZS >>
Pionirska liga FSRZS >>
Košarka, Druga liga Srbije >>
Himne FK Sloboda >>
Smiler & FF - Freedom >>
Slobodine novine br. 1 >>
Slobodine novine br. 2 >>
Slobodine novine br. 3 >>
Slobodine novine br. 4 >>
 
 
Druga liga zapad 1997/98
1 17.08. Sloboda-Mladi radnik 2:1 Đukić, Ilić
2 24.08. Mačva Bogatić-Sloboda 0:0  
3 31.08. Sloboda-Mogren 0:0  
4 7.09. Šumadija AR-Sloboda 2:1  
5 14.09. Sloboda-Mačva Šabac 3:0  
6 21.09. Badnjevac-Sloboda 3:3  
7. 28.09. Sloboda-Sloga 1:0  
8. 5.10. Javor-Sloboda 0:1 Jaraković
9 12.10. Sloboda-Rudar 1:0  
10 19.10. Berane-Sloboda 4:0  
11 26.10. Sloboda-Mladost GOŠA 0:3  
12 2.11. Novi Pazar-Sloboda 0:0  
13 9.11. Sloboda-Zastava Sušica 0:0  
14 16.11. Sloboda-Čalik Uniprom 2:3  
15 23.11. Polimlje VL -Sloboda 0:2  
16 30.11. Sloboda-Ibar Rožaje 5:0  
17 7.12 Mladost PG-Sloboda 2:1  
18 1.03. Mladi radnik-Sloboda 1:0  
19 8.03. Sloboda-Mačva Bogatić 4:0  
20 15.03. Mogren-Sloboda 1:0  
21 22.03. Sloboda-Šumadija AR 1:0  
22 29.03. Mačva-Sloboda 1:0  
23 5.04. Sloboda-Badnjevac 5:1  
24 12.04. Sloga-Sloboda 1:2  
25 16.04. Sloboda-Javor 1:0 Jaraković
26 19.04. Rudar K-Sloboda 1:2  
27 26.04. Sloboda-Berane 1:2  
28 29.04. Mladost GOŠA-Sloboda 2:1  
29 3.05. Sloboda-Novi Pazar 3:1  
30 10.05. Zastava Sušica-Sloboda 1:0  
31 17.05. Čelik Uniprom-Sloboda 2:1  
32 20.05. Sloboda-Polimlje VL 7:2  
33 24.05. Ibar-Sloboda 0:2  
34 30.05. Sloboda-Mladost PG 2:0  

 

Konačna tabela:

1
Mogren 34 21 8 5 69 24 45 71
2
Čelik Uniprom 34 22 4 8 78 35 24 70
3
Mladi radnik 34 19 5 10 62 33 29 62
4
Javor 34 18 3 13 55 39 16 57
5
Sloboda 34 17 5 12 54 34 20 56
6
Novi Pazar 34 17 4 13 47 32 15 55
7
Berane 34 16 6 12 37 34 3 54
8
Sloga 34 16 5 13 56 39 17 53
9
Mačva Šabac 34 16 4 14 56 56 0 52
10
Zastava 34 15 5 14 48 40 8 50
11
Rudar Kostolac 34 15 2 17 55 52 3 47
12
Mladost GOŠA 34 14 4 16 53 61 -8 46
13
Mačva Bogatić 34 13 4 17 45 54 -9 43
14
Mladost PG 34 11 7 16 34 43 -9 40
15
Ibar 34 12 4 18 37 76 -39 40
16 Šumadija AR 34 10 5 19 36 58 -22 35
17 Badnjevac 34 7 6 21 34 71 -37 27
18 Polimlje 34 4 5 25 21 96 -75 17

 

         

Sastav: R. Ilić, Marić, Jovanović, Brković, Milićević, Đukić, Đ. Ilić, Jaraković, Baković, Pejić, Vasić, Matijašević, Jakovljević, Milanović, Draškić, Tahirović, Popović, Bogdanović, Pantelić, Ristanović...

Trener: Jokić

 

Prethodne sezone: 2015/16, 2014/15, 2013/14, 2012/13, 2011/12, 2010/2011, 2009/10, 2008/09, 2007/08, 2006/07, 2005/06, 2004/05, 2003/04, 1998/99, 1997/98, 1996/97, 1995/96, 1994/95, 1993/94, 1992/93, 1991/92, 1990/91, 1989/90, 1988/89, 1972/73, 1971/72, 1970/71