Sloboda - Novi Pazar
Radnički - Sloboda

11/07/2015 Rutinski poraz
Sloga (PM) - Sloboda 2:0 (1:0). Jako loše izdanje Slobode i rutinska pobeda domaćina. Strogo defanzivna orijentacija još jednom nije dala rezultat.

Na slici: Osetan izostanak Vukojičića. (arhivska)

U uvodnim minutima meča Tasić odličnom reakcijom, u jedan na jedan situaciji, sprečava domaće da dođu do prednosti. To ipak nije uspeo u 33. minutu, kada je Đorđević sjajno kreirao i realizovao napad Sloge.
U drugom poluvremenu sličan redosled zbivanja. Golman Slobode prvo spasava čist pogodak, a nedugo zatim vadi loptu iz mreže. Igrao se 54. minut kada je Lepojević iskoristio brzo izveden prekid i postavio konačan rezultat. Odsustvo Nebojše Vukojičića pokazalo se kao veoma bitno jer, bez glavnog pokretača napada, Sloboda nije uspela da napravi nijednu šansu na utakmici.

Nastupali smo u beloj garnituri dresova i sledećem sastavu:

............................ Tasić ......................

Marjanović ....... Babić ... Milekić ..... Vučković

....................V. Đurić ... Milanović ...............

Miličić .................... Tasić ............ Dolmagić

.......................... Đorđević ........................

Izmene: Milanović - Torbica (46); Đorđevič – Ćosović (64), V. Đurić – Vidić (74).

Naredne subote u goste dolazi ekipa Sinđelića. Meč kojim se zatvara polusezona na Begluku, počinje u 13 časova.